Behind The Walls
Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald 486258267anigif_www.kepfeltoltes.hu_
Készen állsz, hogy átlépd a szanatórium kapuit?
Behind The Walls
Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald 486258267anigif_www.kepfeltoltes.hu_
Készen állsz, hogy átlépd a szanatórium kapuit?

Behind The Walls

You have two choices. You either live, or you die.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Korlátozás


Arányok:
Nők: 24
Férfiak: 12

Patients: 20
Doctors: 4
Nurses: 3
Residents: 5
Ghosts: 0
Creatures: 0
Victims: 4
Links
.. click, click, click!







Chatbox
.. stairway to heaven.

Legutóbbi témák
» Vampsite FRPG
Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald EmptySzer. Dec. 17, 2014 5:50 am by Amanda B. Lawrence

» EOF - Empire of Fantasy
Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald EmptyPént. Szept. 06, 2013 7:53 am by Vendég

» Prison
Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald EmptyVas. Aug. 11, 2013 8:03 am by Vendég

» Dita D'amrosio
Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald EmptyVas. Júl. 07, 2013 2:57 am by Dita D'amrosio

» Caleb A. Bristol
Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald EmptySzomb. Júl. 06, 2013 8:20 am by Caleb A. Bristol

» Got a Secret can you keep it? ... | Pretty Little Liars RPG
Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald EmptySzer. Júl. 03, 2013 2:13 am by Vendég

» The Originals
Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald EmptyHétf. Jún. 03, 2013 6:35 am by Vendég

» Dark Dreams
Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald EmptyVas. Jún. 02, 2013 1:48 am by Vendég

» Art war! FRPG
Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald EmptyPént. Május 31, 2013 10:57 pm by Vendég

Top posters
Belizaire Roux
Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Vote_lcapDr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Voting_barDr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Vote_rcap 
Harlow Williams
Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Vote_lcapDr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Voting_barDr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Vote_rcap 
Dr. Floyd Schneider
Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Vote_lcapDr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Voting_barDr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Vote_rcap 
Dylan Moore
Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Vote_lcapDr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Voting_barDr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Vote_rcap 
Amanda B. Lawrence
Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Vote_lcapDr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Voting_barDr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Vote_rcap 
Alex Blackbloom
Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Vote_lcapDr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Voting_barDr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Vote_rcap 
Anthony Mason
Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Vote_lcapDr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Voting_barDr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Vote_rcap 
Dr. Oliver Thredson
Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Vote_lcapDr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Voting_barDr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Vote_rcap 
Alison Ross
Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Vote_lcapDr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Voting_barDr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Vote_rcap 
Nina Steele
Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Vote_lcapDr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Voting_barDr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Vote_rcap 
Our Friends
.. they're not harmless.


Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Hétf. Feb. 12, 2024 10:55 am-kor volt itt.
Credit ©
.. you'll steal, we'll skin.
Az oldal egy részét az American Horror Story: Asylum c. sorozatból vettük. A másik fele, a Dark Haven High ötlete Mary Eunice McKee és Dr. Oliver Thredson szüleménye. Ahogyan a története is.
Az oldalon található képek, kódok mind a no-way-out tulajdonában állnak. A Poster-Profil-t köszönjük a mi egyetlen Kötinknek. A lopás komoly következményeket von maga után.

Megosztás
 

 Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Dr. Floyd Schneider
Doctor
Dr. Floyd Schneider

ϟ TARTÓZKODÁSI HELY : Briarcliff Manor
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK SZÁMA : 271
ϟ CSATLAKOZÁS : 2013. Jan. 01.

Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald   Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald EmptyVas. Jan. 06, 2013 4:36 am


Gwen & Floyd


A sötét folyosót a lámpák halványan pislákoló fénye világította be, hogy az ember valamennyire látni is tudjon. Az ember ha a falakra pillant láthat megannyi mocskot, a sarkokban már vastagon ült a penész az átázott részek pedig megsárgultan, néhol pedig vérfoltok, amelyeket nyilván valamelyik beteg okozott egy-egy hadakozás során.
A néma csöndben csupán az én cipőm hangos kopogását lehetett hallani, amely szinte ijesztően visszhangzott a fülemben, a máskor viszonylag zajos épületre most néma csönd borult, esetleg néha felhangzott egy-egy fájdalmas kiáltás, egy könyörgés a fentebbi részekről, ezekkel azonban mit sem törődve haladtam célirányosan felfelé, hogy a kocsimhoz juthassak, hogy elhagyhassam egy pár órára ezt az átkozott helyet. Tizenegy óra lévén, már éppen ideje volna haza térni a kislányhoz, remélem hogy a bébiszitter nem fogta magát és ment haza, egyedül hagyva egy nyolc éves gyereket, mert a mai fiataloknak már nincsen egy csepp eszük – ez persze attól függ, hogy honnan is nézzük, mert ha minden fiatal itt lenne, akkor a világ elég hamar kipusztulna. Igazából, mégis úgy érzem, hogy egy kicsit lényegtelen, hiszen előbb utóbb, nekünk is eljön az időnk, hiszen nincs olyan, aki felett esetleg ne ketyegne az a bizonyos óra, amely majd a vég eljövetelét mutatja, számunkra teljesen láthatatlanul. Felmerülhetne bennem a kérdés, hogy vajon van-e olyan, aki mozgatja a szálakat? Vagy éppen mi vagyunk saját magunk urai? Én mindig is az utóbbiban hittem, szerintem nevetséges még csak a feltételezés is, hogy valaki irányítja a tetteinket. Egy napon talán a tudomány olyan dolgokra lesz képes, amelyekről mi ma nem is tudjuk feltételezni.
Eszembe jut a volt nejem, talán egy nap az Alzheimer-kór is azok között a betegségek között fog szerepelni, amelyeket az ember képes lesz gyógyítani, azonban az emberi test van olyan furmányos, s idővel újabb betegségeket generál, újabb génhibákkal roncsolja a tulajdonosa szervezetét.
Gondolataimból kijózanodva egy árnyat veszek észre, ami nem is olyan messze suhant el tőlem, egy pillanat erejéig arra gondoltam, hogy csak képzelődöm, azonban épelméjűségemmel én tökéletesen tisztában voltam, így befordultam az alagsor egy kisebb folyosójára megnézni, hogy vajon mi volt az... Hiszen már a betegeknek aludniuk kellene, nem véletlen, hogy a legtöbben ebben az időpontban próbálkoznának meg egy esetleges szökéssel, hiszen ilyenkor kevesebb az a személy is, aki vigyázna rájuk, így aztán abszolút nem volna meglepő, ha itt egy éppen szökésben lévő kis beteget találnék, ha így van, nekem komoly szándékomban áll vissza vinni a helyére. Szerencsére én elnéző vagyok az ilyenekkel kapcsolatban, másnál nem biztos, hogy ilyen szerencséje lenne.
Vissza az elejére Go down
Dr. Oliver Thredson

Dr. Oliver Thredson

ϟ KOR : 46
ϟ TARTÓZKODÁSI HELY : ✂ Briarcliff Manor
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK SZÁMA : 161
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Dec. 13.

Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald Empty
TémanyitásTárgy: Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald   Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald EmptySzomb. Dec. 15, 2012 10:57 am

* * *


A hozzászólást Dr. Oliver Thredson összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 06, 2013 9:08 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://vampsiterpg.hungarianforum.com
 

Dr. Floyd Schneider & Gwendolyn Oswald

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dr. Floyd Schneider szociális élete
» Dr. Floyd Schneider rendelési ideje

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Behind The Walls :: ϟ 1964, Hampshire, Massachusetts :: Briarcliff Manor-