Behind The Walls
Kórtermek    486258267anigif_www.kepfeltoltes.hu_
Készen állsz, hogy átlépd a szanatórium kapuit?
Behind The Walls
Kórtermek    486258267anigif_www.kepfeltoltes.hu_
Készen állsz, hogy átlépd a szanatórium kapuit?

Behind The Walls

You have two choices. You either live, or you die.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Korlátozás


Arányok:
Nők: 24
Férfiak: 12

Patients: 20
Doctors: 4
Nurses: 3
Residents: 5
Ghosts: 0
Creatures: 0
Victims: 4
Links
.. click, click, click!







Chatbox
.. stairway to heaven.

Legutóbbi témák
» Vampsite FRPG
Kórtermek    EmptySzer. Dec. 17, 2014 5:50 am by Amanda B. Lawrence

» EOF - Empire of Fantasy
Kórtermek    EmptyPént. Szept. 06, 2013 7:53 am by Vendég

» Prison
Kórtermek    EmptyVas. Aug. 11, 2013 8:03 am by Vendég

» Dita D'amrosio
Kórtermek    EmptyVas. Júl. 07, 2013 2:57 am by Dita D'amrosio

» Caleb A. Bristol
Kórtermek    EmptySzomb. Júl. 06, 2013 8:20 am by Caleb A. Bristol

» Got a Secret can you keep it? ... | Pretty Little Liars RPG
Kórtermek    EmptySzer. Júl. 03, 2013 2:13 am by Vendég

» The Originals
Kórtermek    EmptyHétf. Jún. 03, 2013 6:35 am by Vendég

» Dark Dreams
Kórtermek    EmptyVas. Jún. 02, 2013 1:48 am by Vendég

» Art war! FRPG
Kórtermek    EmptyPént. Május 31, 2013 10:57 pm by Vendég

Top posters
Belizaire Roux
Kórtermek    Vote_lcapKórtermek    Voting_barKórtermek    Vote_rcap 
Harlow Williams
Kórtermek    Vote_lcapKórtermek    Voting_barKórtermek    Vote_rcap 
Dr. Floyd Schneider
Kórtermek    Vote_lcapKórtermek    Voting_barKórtermek    Vote_rcap 
Dylan Moore
Kórtermek    Vote_lcapKórtermek    Voting_barKórtermek    Vote_rcap 
Amanda B. Lawrence
Kórtermek    Vote_lcapKórtermek    Voting_barKórtermek    Vote_rcap 
Alex Blackbloom
Kórtermek    Vote_lcapKórtermek    Voting_barKórtermek    Vote_rcap 
Anthony Mason
Kórtermek    Vote_lcapKórtermek    Voting_barKórtermek    Vote_rcap 
Dr. Oliver Thredson
Kórtermek    Vote_lcapKórtermek    Voting_barKórtermek    Vote_rcap 
Alison Ross
Kórtermek    Vote_lcapKórtermek    Voting_barKórtermek    Vote_rcap 
Nina Steele
Kórtermek    Vote_lcapKórtermek    Voting_barKórtermek    Vote_rcap 
Our Friends
.. they're not harmless.


Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Hétf. Feb. 12, 2024 10:55 am-kor volt itt.
Credit ©
.. you'll steal, we'll skin.
Az oldal egy részét az American Horror Story: Asylum c. sorozatból vettük. A másik fele, a Dark Haven High ötlete Mary Eunice McKee és Dr. Oliver Thredson szüleménye. Ahogyan a története is.
Az oldalon található képek, kódok mind a no-way-out tulajdonában állnak. A Poster-Profil-t köszönjük a mi egyetlen Kötinknek. A lopás komoly következményeket von maga után.

Megosztás
 

 Kórtermek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Dr. Floyd Schneider
Doctor
Dr. Floyd Schneider

ϟ TARTÓZKODÁSI HELY : Briarcliff Manor
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK SZÁMA : 271
ϟ CSATLAKOZÁS : 2013. Jan. 01.

Kórtermek    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kórtermek    Kórtermek    EmptyKedd Jan. 08, 2013 6:11 am

Dmitriy and Floyd



Monoton mozdulattal nyitottam be az irodámba, amelynek ugyan nem volt sokkal kellemesebb hangulata, mint az épület bármely részének, mégis legalább valamilyen szinten csönd uralkodott. Innen szinte messze tűnő hangként hallottam a betegek siránkozását, amelyek tökéletesen hallhatóak voltak, tekintettel arra, hogy bizony a falak nem voltak éppen a legvastagabbak. Így az iroda csöndje mélységes nyugalmat adott, mintha elvesztem volna a semmiben és csak zuhantam bele a mélységes sötétségbe, amelyet most sokkal inkább tekintettem jótékony áldásnak, pedig ez gyakorta intő jel az emberek számára. Legalább is számomra mindenképpen, hiszen legalább két napja nem tudtam haza menni, hiszen egész éjjel bent tartottak – a hóvihar miatt, amely a betegek között igen nagy rémületet okozott, s talán nem is ez volt a legnagyobb baj, hanem a néhai áramkimaradás az éjszaka folyamán, így akarva akaratlanul is, de azok a szerencsétlenek gyakorta kárt tettek maguknak, s mivel eredetileg én inkább sebész vagyok, nem pedig pszichológus, köteleztek – vagyis pontosítva – megfenyegettek, hogyha nem maradok, valamint nem végzem a munka rám eső részét tisztességesen, komoly következményei lesznek; azaz könnyedén meglehet, hogy kirúgnak – még innen is – azonban mindennek a tetejében –, ha ez még nem lenne elég – nemhogy ajánlólevelet nem kapok soha többet, de a főnővér mindenképpen elintézi, hogy többet állást se kapjak sehol a világon. Ismerve a nővért, ez bizony megtörténhet, s mivel nem voltam az a fajta, aki szeret más pénzén élni – legyen az akár az örökségem a szülők után, esetleg a feleségem hozománya –, így ez tűnt a legjobb döntésnek, amelyet hozhattam – legalább is véleményem szerint, na, nem mintha jelen helyzetben már nem kerültem volna kutyaszorítóba egyes módszereimnek köszönhetően, amelyek nem mindenki tetszését nyerték el, de igyekszem új utakat felfedezni, új kezeléseket, részben talán ez lehet a világunk egyik mozgatórugója, az újdonság felfedezése iránti vágy.
Fáradtan dőltem le a kényelmes ülésbe, amin kényelmesen hátra dőltem, igyekeztem úgy tenni, mintha otthon érezném magam, de a fehér falak ebben aligha voltak segítségemre. Az asztalomon lévő képre szegeztem a tekintetemet, amelyen a kislányom fekete-fehér képe volt látható. Halványan elmosolyodtam, holnap délutánig minden bizonnyal még nem fogom látni, legközelebb csak akkor tudok haza jutni, addig pedig még egy kicsit kevesebb, mint huszonnégy óra vár rám. S míg a képet néztem, éreztem ahogy izmaim egy kissé ellazulnak, engedve az egész napos, illetve éjszakai hajtásnak, amelynek köszönhetően szinte egy percnyi nyugtom sem volt, különös képpen úgy, hogy egy jó páran nem is tudtak bejönni, sem az ápolók sem pedig egy két doktor közül, persze, ez csak azokra vonatkozik, akik nem itt tengetik a napjaikat.
Nem tudom, hogy mikor nyomhatott el az álom, ami csakhamar inkább rémálommá torzult, ugyanis úgy éreztem az érzéki csalódásnak köszönhetően, hogy egy elítélt vagyok, akit nehéz vasláncon rángatnak át hegyen-völgyön. Nagy nehezen tudtam kinyitni csak a szemeimet, s rögtön megcsapott a valóság könyörtelensége. Az első dolog, amit meghallottam, illetve megláttam az a fiatal Dmitriy volt, aki többnyire az én munkámat segítette – feltéve, ha a sebészetről volt szó, hiszen a pszichológiai dolgokkal egy magam is képes vagyok megbirkózni.
– Mondja, mi történt? – vonom kérdőre rögtön, amit valamelyest magamhoz térek, miközben leemelem a lábaimat az asztalról. A tőlem telhető legnagyobb erőfeszítéssel igyekszem éberebbé tenni magam, ami lássuk be, nem kis erőfeszítés a jelenlegi fáradt helyzetben, főként, hogy hetek óta most éreztem először azt, hogy ki tudtam volna magam aludni.
A nyavalya vinné el mindet!
Vissza az elejére Go down
Dr. Oliver Thredson

Dr. Oliver Thredson

ϟ KOR : 46
ϟ TARTÓZKODÁSI HELY : ✂ Briarcliff Manor
ϟ HOZZÁSZÓLÁSOK SZÁMA : 161
ϟ CSATLAKOZÁS : 2012. Dec. 13.

Kórtermek    Empty
TémanyitásTárgy: Kórtermek    Kórtermek    EmptySzomb. Dec. 15, 2012 10:53 am

***
Vissza az elejére Go down
http://vampsiterpg.hungarianforum.com
 

Kórtermek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kórtermek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Behind The Walls :: ϟ 1964, Hampshire, Massachusetts :: Briarcliff Manor-